CleverCart — простий конструктор інтернет-магазинів з системою керування
Малий бізнес — невід’ємна складова економіки будь-якої країни. Але сьогодні його значення для Україні стало ще більш важливим ніж зазвичай. Маленькі виробництва, різного роду крафт, вироби ручної роботи, продаж товарів через соціальні мережі — все це дає можливість людям не тільки заробляти в скрутні часи, а навіть створювати робочі місця.
Загалом найбільш зручний, звичний та оптимальний варіант продажу в інтернеті — через свій сайт. Навіть, якщо у вас є розвинутий профіль в соціальній мережі, автоматизація та структуризація бізнесу через CRM/сайт може значно підвищити його ефективність. Сьогодні розкажу про цікавий інструмент для реалізації цієї задачі — конструктор https://clevercart.pro/ (CleverCart).
Власнику бізнесу буде зручніше працювати, коли замовлення поступають автоматично, а не тільки через спілкування в діректі. Також важливо відслідковувати всю статистику по продажам, мати якусь CRM-панель… — Все це дозволяє зробити сервіс CleverCart!
Функціональність та практичне застосування конструктора сайтів
CleverCart включає в себе наступні можливості:
- прості інструменти для створення вітрини товарів (вашого магазину);
- панель для швидкої обробки замовлень;
- зручне додавання/редагування всіх товарів з їх описами та характеристиками через адмінку;
- прийом онлайн оплати від покупців (підтримується Моно, Приват, Wayforpay, кредитні картки, банківські перекази та ін.).
На сайті проекту є список вже реалізованих інтернет-магазинів. Найбільш цікаві проекти:
- Магазин прикрас ручної роботи — https://naleskejw.clevercart.pro
- Магазин товарів для шиття і рукоділля — https://takeshyttia.clevercart.pro
- Дерев’яні гноти для свічок — https://woodwick.clevercart.pro
- Є навіть замовлення принту на різних речах — https://wishto.clevercart.pro
- Або тестова демо-версія магазину від розробників — https://magicakes.clevercart.pro
В цілому всі веб-проекти складаються з таких функціональних елементів як:
- Блок привітання (перша сторінка), де вказана коротка інформація про майстра, магазин, його адреса або телефон + лінки на соц.мережі та меню.
- Каталог товарів з можливістю онлайн замовлення.
- Список поширених питань і відповідей на них.
- Сторінка “про магазин” з більше детальним описом його фішок і переваг.
- Лінки на сторонні сайти: блоги, інші магазини або соц.мережі.
Весь процес налаштування сайт відбувається покроково і максимально просто. Прямо на головній сторінці сервісу CleverCart є кнопка для створення своєї першої онлайн-вітрини.
Всього вам потрібно буде пройти 11 кроків і заповнити відповідні дані:
- Назва магазину.
- Тематика ніші: їжа, одяг, вироби ручної роботи, аксесуари, товари для краси.
- Назва товару.
- Зображення товару.
- Ціна.
- Додаткові опції для продукції.
- Варіанти доставки або самовивіз.
- Чи є оплата за доставку.
- Домен (онлайн адреса) для магазину.
- Контактний номер телефону.
- Електронна пошта.
В даному конструкторі ви заповнюєте інформацію про свій перший товар, щоб безпосередньо створити сам інтернет-магазин. Далі редагування усім асортиментом продукції можна буде здійснювати з персонального кабінету, що, звісно, набагато зручніше.
Висновок
У тих, хто більш-менш добре орієнтується в сфері веб-розробки, може виникнути питання — «А в чому основна фішка CleverCart? Зараз на ринку досить багато різних конструкторів сайтів. Що ж робить цей проект цікавим?».
Мені здається, основні переваги тут — це простота реалізації та наявність CRM-системи. Більшість популярних онлайн-конструкторів досить громіздкі, оскільки вони мають задачу одночасно «закрити» багато різних напрямків веб-розробки. Тут же у нас максимально простий інтернет-магазин для пришвидшення обробки замовлень с соц.мереж. Людині без досвіду буде набагато легше розібратись з CleverCart.
Більшість функцій в CleverCart є безкоштовними, але тут також існують платні додаткові опції. В цілому такий невеличкий онлайн-магазин може бути гарним додатком до вже існуючих у вас платформ продажів та автоматизувати і систематизувати певні робочі процеси.